Vlak naděje

17. prosince 2011 v 21:22 | Bery
Dne 10.12.2011 vyjel na Doupovskou dráhu Vlak naděje. Tento vlak měl být vlakem posledním, který na lokálku spojující Kadaň s Kašticema a Kadaňským Rohozcem. Následující den, s platností nového jízdního řádu, měla být zavedena trvalá výluka celé tratě údajně pro špatný technický stav. Naštěstí se tak nestalo, a Vlak naděje nebyl vlakem posledním, povedlo se trať zachránit. Díky příznivcům této lokálky se však podařilo tuto výluku odložit. Doufejme, že natrvalo a že rušící snahy Správy železniční dopravní cesty budou jen neúspěšné. Vlak táhla lokomotiva 742.169 společnosti ČD-Cargo. Pro cestující byly řazeny dva osobní vozy Bix.
Přistavování soupravy na nástupiště v Kadani
Vlak naděje je připraven k odjezdu z Kadaně ještě za deštivého počasí
Zastavení ve stanici Poláky
První fotozastávka nedaleko obce Pětipsy. Počasí se naštěstí již umoudřilo
Stanice Vilémov u Kadaně
Přestávka na nádraží v Kašticích
Krásný Dvůr
Krátké zastavení v Radonicích u Kadaně
Konečná v Kadaňském rohozci
Poposunutí odstavených nákladních vozů v Kadaňském Rohozci, které překážely v objetí soupravy
Posun v Kadaňském Rohozci
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 hzz hzz | 18. února 2012 v 17:45 | Reagovat

Škoda že se jim nepodařilo tu trať zrušit.

2 KIRASose KIRASose | E-mail | Web | 14. července 2018 v 1:14 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such situation leads to the strengthening of negative tendencies feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that fluid does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet preferably put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Prohibited long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/>pregnancyplus.info</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama